Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlenir?

Bağışıklık Sistemi Nasıl Güçlenir?

Yaş geçtikçe, bağışıklık sisteminiz kesin olarak değişir. Uzak enfeksiyonları algılamanız zor olabilir ve enfeksiyonlara tepki gösterecek beyaz trombositleriniz daha az iletilebilir. Bu nedenle, örneğin soğuk algınlığı gibi hastalıklara yakalanma tehlikeniz artabilir. Birkaç araştırmacı, ılımlı egzersizin vücudunuzun bakteriyel hastalıklarla savaşma kapasitesini artırdığını ifade ediyor. Yaşla birlikte yeme rutin artışlarınızda yeterli canlılık, besin ve çinko almanın önemi oldukça önemlidir.

Yeterince dinlenmemek, dayanıklı çerçevenizi gerçekten etkileyebilir. Vücudunuzun dinlenmek için sorununuzu çözemediği noktada, virüs kaçınılmaz olur ve soğuk algınlığı veya farklı enfeksiyonlara yakalanmak olasıdır ve aşamalı olarak yorgunluğa eğilimli olursunuz. Büyük eğilimler elde etmenizin nedeni budur. Aynı saatte yatağa girip aynı saatte kalkmanız bağışıklık açısından çok önemlidir. Hafta sonları bile buna dahil olmalıdır sağlık açısından. Günde 7-8 saat dinlenmenin mükemmel olduğuna inanılmaktadır. İyi bir dinlenme rutinli dinlenmiş hissetmeniz, sağlık sisteminizin iyi olmasını ve dayanıklı olmanızı sağlar.

Yenilmez çerçeveniz yani bağışıklık sisteminiz ekolojik değişkenlerden düzenli olarak etkilenir. Bunların bir kısmı soluduğunuz hava, yürüdüğünüz yer ve içtiğiniz sudur. Akciğerlerinizin, sindirim organlarınızın veya cildinizin yeryüzünde yıkıcı bir maddeyle veya virüs ile buluştuğu noktada, bağışıklık sisteminizle savaşmak için daha hevesli bir şekilde çalışması gerekir. Örneğin, egzoz birikmeleri veya vücudunuzu kademeli olarak hastalıklara meyilli yapan talihsiz sulardan uzak durmak önemlidir. Bununla birlikte, kabul edilemez çerçevenizin kalitesini koruyarak, enfeksiyonlara neden olan etkilere karşı stratejik bir mesafeyi koruyabilirsiniz.

POLISORB Nedir?

Virüslerden etkilenmemek veya onlarla savaşmamızı kolaylaştıracak yeni nesil bir sorbentten bahsedeceğiz. Bu sorbent, sağlık anlamında birçok artı sağlar. Hastalığa neden olan bir mikropun lokal olarak veya genel olarak yayılmasını önleyen ve vücuttan uzaklaştırılan yeni nesil bir sorbenttir. Değişkenleri, örneğin virüs yani mikroorganizmaları, enfeksiyonları, alerjenleri vücuttan atar ve refah koşullarının oluşmasını sağlar.

Bağırsakta emilme durumu olmaz ve organlarında toplanmaz, zararsız, kansere neden olmayan, kayıtlı gıda ve ilaç yönetim kurulu (FDA) listesinde de yerini almıştır. Polisorb, kolloidal silikon dioksit içeren biraz taneli bir sorbenttir. Katkısız bir maddedir. İçerisinde koruyucu veya renklendirici barındırmaz ve kokusuz olması ayrıcalıklarındandır. Polisorb’un yoğun gıda kontaminasyonunda yaşayabilirliği klinik muayenelerden elde edilen kanıtlarla teyit edilmiştir. Aynı zamanda, gıda ve ilaçların getirdiği aşırı duyarlı tepkileri yok eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Sohbete Başla
💬 WhatsApp Destek
Merhaba 👋🏼
Merak ettiğiniz soruları WhatsApp üzerinden sorabilirsiniz.